Opinie o Zespole

witam, byłem na weselu w Kramołowie i takiej muzy i ilości zabaw jeszcze nie słyszałem i spotkałem,jesteście zayerbiści

Radek 2009-08-13

byłam na weselu gdzie grał Stelcon i było z***iście :) Są niesamowici!! w lipcu wychodzę za mąż i będą grali na moim weselu :) już nie mogę się doczekać. POLECAM!

Iza 2009-08-27

witamy szanownych kolegów od dobrej zabawy,kiedy sie znowu spotykamy i gramy "Pszczolke Maje" ?? Pozdrawiamy i slemy buziaki Martusie z wesela z kramolowa i "STARA" para (Arkadia i Marek).

Zibi 2010-01-19

ziękujemy jeszcze raz za super muzyke na weselu :) Byliście the best i ta pierwsza piosenka oczywiście tez :)Gościom bardzo sie podobało i wszyscy byli zachwyceni licznymi zabawami i waszymi pomysłami ;] Było wiele śmiechu i ubawu! Nie mamy nic do zarzucenia!Rewelacja :) DZIĘKI WIELKIE !!!!!!!!!!!!!!

Mariola i Lukasz 2010-05-11

Zespół jest fantastyczny, zawsze się z nimi dobrze bawimy, byliśmy już na kilku weselach i cieszymy się na kolejne z Waszą oprawą muzyczną! Do zobaczenia :)

Dominika z Reńskiej 2010-05-29

po raz pierwszy slyszalem ten zespol i powiem tak: zajefajnie... STELCON graja wszystko i dla wszystkich. Przy niech gwarantowana dobra zabawa. Polecam sa na prawde dobrzy:D

Tomek 2010-03-17

Zespół "stelcom" jest najlepszy poprostu uwielbiamy Was.A nasi goscie byli Wami zachwyceni jak gracie,zabawiacie :)Pozdrawiamy

Sandra i Artur 2010-08-25

Jeteśmy pod wrażeniem oprawy muzycznej wesela i poprawin! Było super! Każdy z gości z uśmiechem na twarzy wspomina nasze wesele. Gorąco polecam zespół Stelcon ponieważ każda impreza z nimi zalicza się do 100% udanej. Dziękujemy

Agnieszka i Robert 2010-10-28

na moim weselu tez grali znam ich swietnie i sa super polecam ich potrafiua rozbawic wszystkich hej

Tomek W. 2010-12-19

Dziękujemy za super udane wesele, goście zadowoleni,ci którzy byli nietańczącymi zmienili zdanie i bawili się wyśmienicie do muzyki jak i również w konkursach

Klaudia&Piotr 2011-05-07

Dziękujemy za super wesele, jesteście przemili i sympatyczni, goście byli Wami zachwyceni, zabawy przednie, super kontakt, a i My-para młoda baaardzo zadowoleni:)

Gosia i Radek 2011-05-07

Nawet nie wiem od czego zacząć... Zespół zorganizował rewelacyjną zabawę. Grali znakomicie i z głową, konkursy prześmieszne. Wszyscy goście po zabawie zgodnie stwierdzili, że tak dobrego zespołu pod względem organizacyjnym jeszcze nie widzieli. Do tego wszyscy Panowie niesowicie sympatyczni :)

Ania i Mariusz 2011-05-10

Zespół Muzyczny Stelcon Zespół Muzyczny Krapkowice Zespół Muzyczny Koźle

Zespół Muzyczny Stelcon - wszelkie prawa zastrzeżone.